UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Nesnausk, pristatyk elektros ir elektronikos atliekas į atliekų surinkimo aikštelę ir susimažink mokestį už atliekas!

Sugedę ar nebenaudojami elektros bei elektronikos prietaisai vis dar metami į (arba šalia) mišrių komunalinių  atliekų konteinerių, paliekami pamiškėse, pakelėse ar kitur, kur jų neturėtų būti. Į aplinką patekusios šios atliekos, yrant išskiria pavojingas medžiagas: plastikus, dujas, kurios ardo ozono sluoksnį, sunkiuosius metalus – nervų sistemą galintį pažeisti šviną, o smegenis – kadmį.

Atliekų turėtojai (t. y. gyventojai) privalo atskirti elektros ir elektroninės įrangos atliekas nuo kitų atliekų. Telšių regione du kartus per metus (pavasarį ir rudenį) organizuojami apvažiavimai, skirti  surinkti didelių gabaritų atliekas, tarp jų ir elektronines. Elektros ir elektronikos atliekos taip pat gali  būti atiduotos elektros ir elektronikos prekių tiekėjams arba gali būti paliekamos tam skirtose atliekų surinkimo aikštelėse.

Telšių regiono gyventojai pagal gyvenamąją vietą, atliekas gali pristatyti į stambiagabaričių atliekų surinkimo aikšteles:

Mažeikiuose – Algirdo g. 40C, Mažeikiai,

Telšiuose – Gaudikaičių k. Telšių r. sav.

Plungėje – Prancūzų kelias 8, Jėrubaičių k. Plungės r. sav.

Rietave – Kalakutiškės k., Rietavo sav

Pristačius neiškomplektuotą buitinę techniką į aikštelę ir priėmėjui nurodžius vietinės rinkliavos mokėtojo kodą, bus sumažinamas 0,06 EUR už kilogramą  kitų metų vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokestis.

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas