UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Geriausia apsaugos kamera – žvitri kaimyno akis🧐🧐🧐

Atšilo oras – pakilo noras apsitvarkyti. Noras gal ir geras, tik poelgiai neteisėti. Telšiuose, Lygumų gatvėje, vaizdą prie vienos iš daugiabučių namų konteinerinių atliekų surinkimo aikštelių pavadinti betvarke – būtų pakankamai „švelnu“.
Akivaizdu, jog gyventojai sugalvojo atsidaryti nuosavą sąvartyną – kam vargti vežti lovas, spintas ir kitus nebereikalingus baldus į atliekų surinkimo aikštelę Gaudikaičiuose, geriau palikti prie konteinerių, o po to už jų sutvarkymą „susimes“ ir sumokės visi Telšių rajono savivaldybės gyventojai.
Planas gal ir gudrus, tik ne visi tokie draugiški ir nusiteikę mokėti už svetimas atliekas.
Pilietiškų gyventojų dėka, asmenys neteisėtai šalinę stambiagabarites atliekas prie konteinerių jau nustatyti. Jiems bus paskirta ne tik administracinė nuobauda, bet ir įpareigojimas sutvarkyti teritoriją.
❤️Dėkojame visiems, kurie neliko abejingi, ačiū už nuotraukas ir video – jų pagalba pavyko identifikuoti kaltininkus.
📸📸📸Drąsiai dalinkitės informacija, kurioje užfiksuoti atliekų tvarkymo pažeidėjai. Siųskite ją mums į facebook‘o paskyrą arba el. paštu: viesinimas@tratc.lt mes garantuosime jums anonimiškumą. Ši situacija puikus įrodymas, kad su Jūsų pagalba, problemos sprendžiasi greičiau💪💪💪