UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Monitoringai

Telšių regioninio nepavojingų atliekų sąvartyno, esančio Jėrubaičių k., Plungės r. sav., aplinkos monitoringo programa 2020-2024 m.

Telšių regioninio nepavojingų atliekų sąvartyno, esančio Jėrubaičių k., Plungės r. sav., aplinkos monitoringo 2020 m. ataskaita 

 

Uždarytų sąvartynų monitoringo programos:

Uždarytų sąvartynų monitoringo ataskaitos 2021 m.:

Uždarytų sąvartynų monitoringo ataskaitos 2020 m.:

Uždaryto Kalakutiškės sąvartyno technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys:

Telšių regioninio  nepavojingų atliekų sąvartyno technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2022 m.:

Telšių regioninio  nepavojingų atliekų sąvartyno technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys 2021 m.:

Uždaryto Reivyčių buitinių atliekų sąvartyno technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys:

Uždaryto Kalakutiškės sąvartyno technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys:

Uždaryto Dargių sąvartyno  buitinių atliekų sąvartyno technologinių procesų monitoringo ir taršos šaltinių išmetamų ir (ar) išleidžiamų monitoringo nenuolatinių matavimų duomenys:

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas