UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Informacija darželiams ir mokykloms

🌍🪐 Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris.🌍🪐

Šią dieną diskutuojama aplinkosauginėmis temomis, daug kalbama apie planetai iškilusius pavojus ir skatinama galvoti apie ateities kartas – mokoma, kaip gyventi šiandien, kad gyventi gera būtų ir ateityje. Raginama žmonės priimti palankius aplinkai sprendimus.

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ kartu su projektu „Žiedinis atliekų tvarkymas“ prisidėdami prie aplinkos išsaugojimo nuo kovo 20 d. – Pasaulinės Žemės dienos iki balandžio 22 d. – Tarptautinės Motinos Žemės dienos – organizuoja paskaitas darželiuose ir mokyklose. Paskaitų metu mokoma, kaip teisingai rūšiuoti atliekas, kur keliauja išrūšiuotos atliekos, kalbama kitomis su atliekų rūšiavimu susijusiomis temomis.

Telšių regione (Plungės, Mažeikių ir Telšių raj. sav. bei Rietavo sav.) esančius darželius ir mokyklas norinčius išgirsti paskaitą apie atliekų rūšiavimą ir rūšiavimo naudą kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir pasikviesti specialistę į savo įstaigą.

📞 Tel.nr.
+370 652 32715

🌐 El. paštas
viesinimas@tratc.lt

*Projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“ finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija per EEE (ang. EEA) ir Norvegijos regioninio bendradarbiavimo dotacijų fondą. The Circular Based Waste Management project is funded by Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation. Daugiau: www.eeagrants.org).