UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Iš nežinojimo ar dėl atsakomybės stokos?

Liūdna, tačiau netrukus taps įprasta sulaukti vis naujos informacijos apie netinkamai šalinimas atliekas Mažeikių rajono savivaldybėje.
Šį kartą – Gaurylių kaime, Pievėnų gatvėje žmonės neatsakingai atsikratė automobilių dalių – šalia konteinerio, pievoje mėtosi automobilio sėdynės, prietaisų panelės, bamperiai ir pan.
Iškyla klausimas – gyventojai taip pasielgė, nes patingėjo tinkamai atsikratyti atliekomis ar dėl to, kad nežinojo kaip su jomis pasielgti?
Primename, kad į Mažeikių rajono atliekų priėmimo aikštelę esančią Algirdo g. 40C, Mažeikiuose, gyventojai nemokamai gali pristatyti 4 vnt. padangų nuo vieno automobilio, pateikus automobilio registracijos liudijimą, akumuliatorius, aušinimo, stabdžių skysčių, tepalų taras, tepalų filtrus.
Kitos automobilių dalys, tokios kaip sėdynės, stiklai, durelių apmušalai, bamperiai, prietaisų panelės NEPRIIMAMOS. Automobilių dalis ar nenaudojamus automobilius gyventojai turi galimybę priduoti Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (ENTP) tinklo įmonėms – teisėtiems eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojams, kurie išrašys visu būtinus dokumentus, o automobilių atliekas sutvarkys pagal teisės aktų reikalavimus. Tinklo įmonių sąrašas pateiktas internetinėje svetainėje www.autotvarymas.lt skyrelyje „Auto pridavimas“, taip pat internetinėje svetainėje www.atliekos.lt, kurioje galima rasti informaciją apie legalius ENTP tvarkytojus pagal gyvenamąją vietą.