UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

„Jaunimo  piknikas‘22“ Mažeikiuose

Rugsėjo 1 d., Mažeikiuose vyko jaunimo renginys „Jaunimo  piknikas‘22“.

Šio renginio pagrindinis tikslas jaunimui pristatyti rajone veikiančių organizacijų, klubų, būrelių veiklą.  Todėl „Jaunimo piknikas’22“ renginyje vyko veiklų mugė, kurios metu ir prisistatė visos renginyje dalyvavusios organizacijos.

Mugėje, kartu su Mažeikių rajono savivaldybe bei projektu „Žiedinis atliekų tvarkymas“  savo veiklą pristatė ir „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“. Pikniko metu apsilankę dalyviai galėjo sudalyvauti greičiausio ir teisingiausio atliekų rūšiavimo rungtyse, taip pat pateikti pasiūlymus ir idėjas, kaip patobulinti atliekų rūšiavimą.

Už dalyvavimą mugės dalyviai buvo apdovanoti nemokama kava, kurią turėjo įsipilti į savo atsineštą puodelį ar termosą taip prisidedant prie žiedinės ekonomikos bei mažesnio aplinkos teršimo. Geriamą vandenį dovanojo UAB „Mažeikių vandenys“. Simbolinėmis dovanėlėmis dalyvius apdovanojo Telšių RATC bei Mažeikių savivaldybė.

 

*Projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“ finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija per EEE (ang. EEA) ir Norvegijos regioninio bendradarbiavimo dotacijų fondą. The Circular Based Waste Management project is funded by Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation. Daugiau: www.eeagrants.org).