UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

KONKURSAS „Mano svajonių sodas“

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ kartu su projektu „Žiedinis atliekų tvarkymas“ kviečia Plungės r. sav., Telšių r. sav., ir Rietavo sav. darželius dalyvauti rengiamame konkurse. Konkurso nugalėtojas turės galimybę savo darželiui laimėti maisto atliekų kompostavo įrenginį.

Konkursų sąlygos:

 „Mano svajonių sodas“.

Šio konkurso tikslas ugdyti vaikų kūrybiškumą. Konkurse gali dalyvauti ir vaikų grupės ir individualiai po vieną vaiką.

  1. Nusprendus dalyvauti, nepriklausomai, kiek grupių ar vaikų dalyvaus konkurse, užregistruoti darželį viesinimas@tratc.lt iki birželio 23 d.
  2. Pasodinti, užauginti, nupiešti, nulipdyti, pagaminti, suklijuoti, padaryti ar kitaip parodyti, kaip atrodytų „svajonių sodas“. Paliekame galimybes Jūsų ir vaikų fantazijai, kaip tai parodyti.
  3. Darbelius nupaveiksluoti ir siųsti el. paštu viesinimas@tratc.lt iki rugpjūčio 31 d.
  4. Darbelių nuotraukos, grupės pavadinimas ar vaiko vardas bus viešinamos TRATC facebook paskyroje.
  5. Nugalėtoją nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 19 d. rinkis facebook draugai spausdami „patinka“ mygtuką po patikusio darbelio nuotrauka.
  6. Darbelio autoriaus ar grupės darbelis surinkęs daugiausia „patinka“ paspaudimų ir laimės maisto atliekų kompostavimo įrenginį savo darželiui.
  7. Nugalėtojas bus skelbiamas UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ ir projekto „Žiedinis atliekų tvarkymo centras“ organizuojamoje apdovanojimų šventėje, kuri numatoma įvyks – rugsėjo 20 d.
  8. Pagal galimybes darbelius atsivežti į šventę, kad visi šventės dalyviai galėtų apžiūrėti sukurtus svajonių sodus;

 

*Projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“ finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija per EEE (ang. EEA) ir Norvegijos regioninio bendradarbiavimo dotacijų fondą. The Circular Based Waste Management project is funded by Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation. Daugiau: www.eeagrants.org).