UAB “TelÅ¡ių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Kur šalinti po automobilio remonto likusias atliekas?🚗🏍🚍

Šis klausimas dažnai užduodamas TRATC specialistams.
‼️Kiekvienas transporto priemonės savininkas yra atsakingas už tinkamą automobilio atliekų tvarkymą, turi žinoti kur ir kaip šalinti nereikalingas automobilio dalis. Kad nekiltų klausimų valantis garažą, pateikiame informaciją, ką daryti su dažniausiai susidarančiomis automobilių atliekomis:
✅Į Telšių regiono atliekų priėmimo aikšteles nemokamai priimamos šios automobilių dalys –  padangos, akumuliatoriai, aušinimo, stabdžių skysčiai, tepalai, tepalų filtrai.
✅Automobilių dalys, tokios kaip sėdynės, stiklai, durelių apmušalai, bamperiai, prietaisų panelės ir pan. į atliekų surinkimo aikšteles nėra priimamos. Automobilių dalis ar nebenaudojamus automobilius gyventojai turi galimybę priduoti Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių (ENTP) tinklo įmonėms – teisėtiems eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojams, kurie išrašys visus būtinus dokumentus, o automobilių atliekas sutvarkys pagal teisės aktų reikalavimus. Tinklo įmonių sąrašas pateiktas internetinėje svetainėje www.autotvarkymas.lt skyrelyje „Auto pridavimas“, taip pat internetinėje svetainėje www.atliekos.lt, kurioje galima rasti informaciją apie legalius ENTP tvarkytojus pagal gyvenamąją vietą.