UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

“Misija: švari vasara ’23” Plungės miesto šventėje

Žaliasis taškas ir UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras” kartu su projektu “Žiedinis atliekų tvarkymas”(Circular Based Waste Management Project) sekmadienį, birželio 18 d., dalyvaus miesto šventėje vyksiančiame Plungės bendruomenių piknike.

Kviečiame atvykti.!

“Misija: švari vasara ’23” kelionė tęsiasi – šį sekmadienį mus sutiksite Plungėje! 🌾

📍 Birželio 18 d. 12:00 – 15:00 val. apsilankykite Plungės miesto šventėje, kur be kitų gausiai siūlomų pramogų bei veiklų, rasite ir Žaliasis taškas žinių ir patirčių palapinę!
Joje lauks diskusijos apie teisingą atliekų tvarkymą, atsakymai į kylančius klausimus, rūšiavimo turnyras visai šeimai bei būtent jums suruoštas “Žaliojo taško” atostogų piknikas, kurio metu edukuosime, kaip vasaros iškyloms pasiruošti atsakingai bei tinkamai susitvarkyti jų metu susidarančias atliekas, tausojant ne tik savo ar kitų poilsiautojų laiką, bet ir gamtą! 🌿

 

*Projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“ finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija per EEE (ang. EEA) ir Norvegijos regioninio bendradarbiavimo dotacijų fondą. The Circular Based Waste Management project is funded by Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation. Daugiau: www.eeagrants.org).