UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Plungės rajono savivaldybės daugiabučių namų gyventojams vietinės rinkliavos pranešimai už atliekų tvarkymą jau išsiųsti

Raginame atsisakyti popierinių vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimų

Gyventojai, atsisakę popierinių sąskaitų ir nurodę savo elektroninio pašto adresą, mokėjimo pranešimus į elektorinį paštą jau gavo.   Primename, kad negavus pranešimo, būtina pasitikrinti skyrelį „SPAM/ŠLAMŠAS“. Mokėjimo pranešimus galite rasti ir  UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centro“ savitarnos svetainėje (https://www.e-rinkliava.lt/).

Dauguma rajono gyventojų vis dar gauna popierinius mokėjimo pranešimus už vietinę rinkliavą už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Raginame atsisakyti popierinių vietinės rinkliavos mokėjimo pranešimų, nes el. mokėjimo pranešimas – patogesnis, tausoja gamtą ir nieko nekainuoja.

Popierinių pranešimų gavimo tvarka

Popieriniai pranešimai dėl vietinės rinkliavos rajono gyventojams siunčiami vieną kartą per metus. Mokėjimo pranešimas yra siunčiamas nekilnojamo turto savininkui deklaruotos vietos adresu, paprastu neregistruotu laišku.

Popieriniai pranešimai Plungės rajono savivaldybės daugiabučių namų gyventojus turi pasiekti  iki birželio mėnesio pabaigos. Jeigu nesulauksite – kreipkitės nurodytais kontaktais .

Konsultacijos dėl rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą Plungės rajono  savivaldybės gyventojams teikiamos el. paštu: rinkliava.plunge@tratc.lt arba tel.: 8 678 013 45. Norėdami susisiekti su atliekų tvarkymo specialistu kontrolieriumi, kreipkitės el. paštu: plunge@tratc.lt arba tel.: 8 665 857 45.

Kitais klausimais prašome kreiptis el. paštu: info@tratc.lt arba skambinti tel.: 8 600 242 64.