UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ kartu su projektu „Žiedinis atliekų tvarkymas” dalyvavo renginyje “Aš esu Valstybė”

2023 m. rugsėjo 15 d., Mažeikių rajono savivaldybė ir UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ kartu su projektu „Žiedinis atliekų tvarkymas” (Circular Based Waste Management Project) dalyvavo renginyje, Mažeikių rajone vykdomame jaunimo Erasmus + projekte „Aš esu Valstybė“.

Diskusijų festivalio „ Aš esu Valstybė“ metu, dalyviai buvo pakviesti išmokti teisingai rūšiuoti atliekas, sudalyvauti tvaraus krepšinio turnyre ir viktorinoje bei paskatinti mažinti ar visai atsisakyti vienkartinių indų naudojimo masiniuose renginiuose.

UAB „Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ atstovė visus norinčius mokino teisingai rūšiuoti atliekas. Nors informacijos apie rūšiavimą yra pakankamai, bet įgūdžių rūšiavimui vis dar trūksta. Visi norintys galėjo juos sustiprinti praktinėje užduotyje: išrūšiuoti atliekas ir su specialistės pagalba apžvelgti ir aptarti įvykdytą užduotį.

 

 

Taikliausi buvo pakviesti į tvaraus krepšinio turnyrą, kurį organizavo Mažeikių rajono savivaldybės atstovės. Krepšinis+ atliekų rūšiavimas pritraukė įspūdingą skaičių įvairaus amžiaus dalyvių. Smagus žaidimas ne tik atkreipė dėmesį į atliekų rūšiavimo svarbą, bet ir suteikė gausybę teigiamų emocijų. Finale buvo nustatyti trys nugalėtojai. Pirmos vietos nugalėtojas apdovanotas originaliais krepšinio fano marškinėliais, o 3-4 vietos nugalėtojai – sportiniais marškinėliais, kiti finalo dalyviai – atminimo dovanėles.

 

*Projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“ finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija per EEE (angl. EEA) ir Norvegijos regioninio bendradarbiavimo dotacijų fondą. The Circular Based Waste Management project is funded by Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation (daugiau: www.eeagrants.org).