UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

VšĮ „Žaliasis taškas“ pristato NEMOKAMĄ interaktyvų edukacinį spektaklį vaikams „Kontis ir Tvarkius”

Renginys vyks liepos 9 d. 15:30 Platelių jachtų klubo teritorijoje (Ežero g. 40, Plateliai).
Registracija į spektaklį būtina! Prašome registruotis užpildant el. formą iki liepos 8 d. https://forms.gle/Q4rrJrkq3Q8ZLcKSA
„Kontis ir Tvarkius“ – tai pasakos apie didžiulį norą būti reikalingu. Tokį norą turi ne tik žmonės, bet ir daiktai. Jie, kaip ir žmonės, nori būti laimingi, mylimi, reikalingi. Bet žmonės dažnai savo daiktais atsikrato. Kontis ir Tvarkius – du draugai, kurie padeda išmestiems žmonių daiktams gyventi toliau ir vėl jaustis laimingais. Kontis daiktus pažįsta geriau nei žmones ir jis labai nori, kad žmonės nepirktų tiek daug daiktų ir jų neskriaustų. Kontis turi ir daugiau norų, nes norų turėti yra gerai.
Končio, Tvarkiaus ir kitų šio spektaklio personažų nuotykiai leidžia vaikams suprantama kalba papasakoti apie neišnaudotas atliekų rūšiavimo galimybes. Tai pirmasis „žalias“ lėlių spektaklis vaikams, įkvepiantis rūšiuoti. Vaikai – labai imlūs ir greitai mokosi, todėl po spektaklio jie ne tik galės atpažinti rūšiavimo konteinerius, bet ir priminti tėveliams apie rūšiavimą. Vaikai nebus pasyvūs spektaklio stebėtojai, bet aktorių padedami bus įtraukti į veiksmą.
Spektaklį pastatė VšĮ Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ pagal Aldonos Zinkevičiūtės-Jankauskienės knygą „Kontis ir Tvarkius“:
Dailininkė ir režisierė Loreta Skruibienė
Vaidina Jūratė Kundrotienė ir Rūta Petkutė
Muzikos autorius Vytautas Skruibys
Trukmė 40 min.
Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas