UAB “Telšių regiono atliekų tvarkymo centras”
Adresas:J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143 Plungė
Tel.:8 448 500 43
El. paštas: info@tratc.lt
Juridinio asmens kodas: 171780190.
PVM mokėtojo kodas: LT100001362119

Zoom platformoje vyko tarptautinio projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ internetinis seminaras

Rugsėjo 8 d. (ketvirtadienį) zoom platformoje vyko tarptautinio projekto „Žiedinis atliekų tvarkymas“ internetinis seminaras, kuriame savo veiklą ir ateities tikslus pristatė Ashna Mudaffer ir Christian Mayr iš Austrijos.
 
„Bussines Upper Austria“ yra Aukštutinės Austrijos vyriausybės vietos ir verslo agentūra, skatinanti naujoves ir siūlanti vietos plėtrą, bendradarbiavimą ir galimybę gauti viešąjį finansavimą.
 
Ši įmonė padeda įmonėms susijusioms su automobilių pramone, statybos inovacijomis, medicinos, technologijų, IT, maisto bei plastiko pramone – įgyvendinti savo idėjas rinkoje. „Bussines Upper Austria“ padeda įmonėms tapti apykaitinėmis ir konsultuoja apie žiedinio verslo modelius.
 
Pagrindinės temos, kurioms komanda skiria daugiausia dėmesio yra plastikas, pakuotės, tekstilė, elektros įrangos atliekos, bioekonomika. Šiuo metu vyksta svarbūs procesai, kadangi siekiama padaryti pastatus tvaresniu.
 

*Projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“ finansuoja Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija per EEE (ang. EEA) ir Norvegijos regioninio bendradarbiavimo dotacijų fondą. The Circular Based Waste Management project is funded by Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Regional Cooperation. Daugiau: www.eeagrants.org).

 
Daugiau apie seminarą skaitykite:
 
🌐 http://circular-waste.eu/index.php/2022/09/12/webinar-circular-economy-in-upper-austria/